?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сьогодні пережили БІЙ

Десь напів четверту почався бій на Краматорському аєродромі.

Напередодні захопили сепаратисти Слов*янський аєродром при цивільному льотному училищі. В Краматорську аєродром військовій - останнім часом тільки підтримується - остання серьозна активність на Євро 2012.
Вже десь з місяць там оселились 3 гелікоптера. А з вихідних там невідомі особи зі зброєю зробили блок-пост, барикаду і війшли у КПП.
Сьогодні літав доволі активно над містом майже всю операціюпотім підтягнулись гелікоптери, кружляли


Біля захопленого виконкому (додам що вночі звільнили (просто пішли) міській відділ міліції, а вчора вдень захопили СБУ Краматорська). Так вот, біля захопленого виконкому люди почали збиратись і не добровільно а по читкому сигналу і "організатори" переймались тим що замало народу - не всіх обдзвонили і треба проводити ротацію людей. Коли дізнались про штурм аєропорту сепаратистами - сепаратисти захопили пару маршруток і поїхали до аєродрому (він у нас у межах міста) - але там дій ніяких не робили.

Результат такий: є поранені з боку військових і з боку сепаратистів, нащастя всі живі. Літак і гелікоптери сіли на аєродромі - бій скінчився - аєродром залишився в руках військових!!!

Місто все напружене, а патріоти надихаються таким доречним відео


(матеріали взяті з ФБ Краматорська)

Profile

opowiastka
opowiastka

Latest Month

February 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Jamison Wieser